CZRUEN

KERATECH s.r.o. » Žáruvzdorné materiály » Zařízení pro pece » Zařízení malé mechanizace

Zařízení malé mechanizace

Torkret  aplikátor MPCS 4

Metalurgická  omítací a betonářská jednotka  MPCS 3 je profesionálním zařízením pro výrobu, přepravu a aplikaci ohnivzdorných magnezitových nástřiků, a pro přípravu ohnivzdorných betonů. Je určena  pro velké metalurgické provozy, především pro pro slévárny s kontinuálním litím oceli.

Masivní konstrukce a rozmístění jednotlivých komponent dává možnost jednoduché obsluhy a oprav, a zvyšuje celkovou spolehlivost zařízení.

Metalurgická omítací a betonovací jednotka MPCS 3 je univerzálním zařízením, určeným k přípravě, dopravě a nanášení ohnivzdorného magnezitového omítkového nánosu  na stěny odlévacích kokil pro kontinuální metodu výrobu oceli.

Směs, dodávaná ve velkoobjemových pytlech (tzv. big-bag) se zasypává do vstupního bubnu, vybaveného rozřezávačem pytlů. V bubnu jsou vestvěny provzdušňovače a vibrátor, které napomáhají dokonalému zaplnění kontinuálního míchače. V kontinuální míáchačce se směs smíchává s vodou a tímto způsobem připravená hmota padá do hrdla čerpadla směsi.  V hrdle čerpadla pokračuje promíchávání směsi a ta dále postupuje do šnekového čerpadla. Z čerpadla se zvlhčená směs pod tlakem podává do transpoprtní hubice, a tím do aplikátoru omítky. S pomocí stlačeného vzduchu se směs rozstřikuje a nanáší na stěnu kokily. Celý proces přípravy směsi je kontrolován elektronickou řídící jednotkou. Připravená vlhká směs se podává šnekovým čerpadlem přes dopravní hadici do omítacího děla, a s pomocí stlačeného vzduchu je nanášena na opravovaný povrch.

Parametr: Měr.jed. ModelMPCS 3
Objem bunkru
m3 2,5
Produktivita m3 / hod
2,4
Dopravní vzdálenost směsi: m
– horizontální 40
– vertikální
25
Vnější rozměry : mm
– délka
2100
– šířka
1700
– výška
1960
– výška včetně bubnu
3560
Hmotnost kg
2300

Novinky


Provozováno na m@gnetpro